Центр стратегічних комунікацій заявив про фейк “61-ї окремої піхотної єгерської бригади”

КИЇВ. 14 листопада. УНН. В Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки заявили, що такого підрозділу як “61-а окрема піхотна єгерська бригада” не існує в природі, пише УНН.

Цитата:

“У медіа поширюється заява з Фейсбук-сторінки “61-ї окремої піхотної єгерської бригади” про намір “застосовувати зброю проти мігрантів, які прориватимуться з Білорусі” (хоча згодом там же було уточнено, що не проти самих мігрантів, а проти диверсійних груп, які можуть маскуватись під біженців)”, – сказано у повідомленні Центру при МКІП.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, як вказано, “з’ясував, що ця ФБ-сторінка не має відношення до ЗС України. А саме, що такого підрозділу як “61-а окрема піхотна єгерська бригада” не існує в природі. Простіше кажучи, він є фейковим. В складі ЗС України є тільки “61 окрема піхотна бригада корпусу резерву”, яка жодних заяв не робила”.

Деталі

У центрі закликали “не використовувати творчість фейкових ресурсів в інформаційних повідомленнях, оскільки такі заяви не відображають позицію ЗСУ, суперечать офіційній політиці держави та охоче використовються російською пропагандою”.

Додамо, що сторінка у Facebook 61-ї окремої піхотної єгерської бригади існує не перший рік й раніше цитувалася українськими ЗМІ.

Джерело: УНН

натисни MIXADVERT