Електровіялом по пресконференції Президента України

 

В Кропивницькому  на час пресконференції Президента України Володимира Зеленського місцева КОЕК (Кіровоградська обласна енергокампанія – раніше «Кіровоградобленерго») запланувала віялове відключення електроенергії на деяких вулицях центру міста. Що тут коментувати? Запланували акцію на час з 13:00 до 16:00, і про це навіть розвішали на будинках об’яви. І розкажіть що це не політика, а регламентні роботи. А ще працівники КОЕК  бігали по місту та розвішували об’яви. Таке і не дуже дивне, адже згадана компанія досі належить росіянам на восьмому році війни з Росією.

Такі дії певних структур можливі при відчутті повної безкарності. Невже для та  відключення не було іншого часу та іншого дня? На часі уважно придивитися відповідним органам до фактично політичної діяльності подібних кампаній.

Електровіялом по пресконференції Презедента України. Це що виклик державі? А що казати про «тимчасові незручності» в побуті пересічних громадян? Невiдомо, але можливо, що таке ноухау запровадили i в iнших мiстах України…

натисни MIXADVERT