Корупція та війна на Донбасі – найважливіші проблеми на думку більшості українців (ОПИТУВАННЯ)

На думку більшості українців, найважливішою проблемою країни є корупція.

 

Таких громадян 55%, йдеться у результатах опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

Ще 51% респондентів найважливішою проблемою назвав війну на Донбасі.

Для 32% такою проблемою є економічна криза, а для 31% – некомпетентність влади. Епідемію коронавірусу найважливішою проблемою вважають 27% громадян. Вплив олігархів на політику та неякісну медицину назвали по 24% громадян.

Соціологічна група “Рейтинг”

Загалом на думку 67% українців, держава рухається у неправильному напрямку, 24% – у правильному. Не визначилися з цього приводу 9% громадян.

Водночас 31% опитаних вважає, що 2022 рік буде кращим ніж 2021. На думку ще третини, нічого не зміниться. Стільки ж українців переконані, що наступний рік буде гіршим за 2021.

Соціологічна група “Рейтинг”

Вказано, що минулого року очікування українців були оптимістичнішими. Зокрема, тоді 52% чекали, що 2021 рік буде кращим за 2020-й.
Опитування провели 14-16 грудня серед населення України віком від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Всього опитали 2000 респондентів методом опитування CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) у всіх регіонах крім окупованих територій Криму та Донбасу. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

натисни MIXADVERT