слухаю Путіна і думаю, переписувати географію України, чи ні

Оце у мене з моїми співавторами по підручниках з географії України виникла проблема. Не знаю, як з нею бути. Може ви порадите, що з цим робити?

Оце слухаю Путіна і думаю, переписувати географію України, чи ні.

Раніше, пам’ятаю він говорив, що Україну, українців і українську мову створив австрійський генштаб. Я вже повірив і вирішив внести зміни до підручників. Але потім він, видно на основі новітніх досліджень їхніх “уцьоних”, заявив, що це зробили поляки.

Навчений гірким досвідом я вирішив ще зачекати. А може їхні “нанотехнології” і імпортозамєщєніє ще щось таке відкриють. І не помилився.

Виявляється, Україну придумав Лєнін.

Зліз з бронеавтомобіля і каже, а дай-ка я шото создам. І створив. І що тепер з цим робити? А я ще, старий дурень, мапу Боплана в підручник помістив з Україною і якоюсь Московією чи то Тартарією якоюсь ще ХУІІ ст. І хто ж то з цієї Тартарії Росію створив? Оце вже точно, що німецький генштаб. Він же і Лєніна в Московію привіз у запломбованому вагоні.

Ага! Так ось ми і розкрили сутність України. Відкрився увесь логічний ланцюжок. Лєніна створив і утримував грошима німецький генштаб, а Лєнін створив Україну. Усьо. Дякую.

Ось тільки ті літописи 12 ст. трохи заважають, де вперше задокументована Україна. От біда. Що ці “уцьониє” придумають завтра, одном у Богу відомо.

А що робити авторам підручників з історії і географії ви подумали?…

П.Масляк

натисни MIXADVERT