Дуда: Суверенність України та Білорусі має стратегічне значення для Польщі

 

Президент Польщі скликав Раду національної безпеки, темою засідання була загроза російського вторгнення в Україну

На пресконференції після засідання Ради національної безпеки Польщі Анджей Дуда наголосив, що масштаб скупчення російських військ під українським кордоном є безпрецедентним від 1989 року, передає Polskie Radio. Ситуація в цій частині Європи становить для Польщі особливу вагу, – додав президент Польщі:

«Для нас це дуже важливо. Польща належить до НАТО та ЄС, а також безпосередньо межує з Україною. Ми теж безпосередньо межуємо з Білоруссю. Безпека, суверенітет та свобода України, так само як суверенність, безпека та свобода Білорусі – це важливі, стратегічні для нас питання. Добре, що на польській політичній сцені панує глибоке переконання відповідальності за ці справи».

У засіданні Ради національної безпеки, яку 28 січня скликав президент Польщі, взяли участь представники Секретаріату президента, польського уряду, а також найважливіші політики парламентських угруповань.

Головна мета розмов полягала у визначенні внутрішньої та міжнародної політики в ситуації загрози вторгнення Росії в Україну.

«На сьогоднішній день немає військової загрози для Польщі, – наголосив Анджей Дуда, – але маємо справу в нашому найближчому оточенні з ситуацією, якої не було від 1989 року».

Засідання Ради нацбезпеки Польщі мало закритий характер.

натисни MIXADVERT