Хто вони, гетьмани України, — грізні козацькі ватажки, вожді?

Книга Гетьмани України: військо, політика, держава авторства Тараса Чухліба.

Серія: Таємниці історії

-Поспішайте, люди-громадяни! Хто ще не придбав і не прочитав моєї книги – той не може викладати історію України в школах та університетах. А тим паче здати ЗНО неможливо! – з гумором повідомив у ФБ доктор наук, визначний український історик ХХІ століття Тарас Чухліб.
У книзі подано 33 біографічних нариси про українських гетьманів не тільки як полководців та вождів, але й правителів Української держави 17 – 18 століття. При цьому й Іван Брюховецький, і Юрій Хмельницький, і Павло Тетеря постають як повноцінні державні діячі, а не міфологізованими народницькою та російсько-радянською історіографією, “демагогами”, “зрадникими”, “маріонетками” і т. д.
Книга підготовлена на широкій джерельній документальній базі з іноземних та вітчизняних архівів у результаті 30-річної наукової роботи автора.

Придбати:

https://ariy.com.ua/…/getmani_ukra%D1%97ni_v%D1%96jsko…

Гетьмани України: військо, політика, держава

Серія: Таємниці історії

ISBN: 978-966-498-769-8

К-сть с.: 352

Рік видання: 2021

Тип палітурки: Тверда

Формат: 130х200

Маса, гр.: 280,00

Хто вони, гетьмани України, — грізні козацькі ватажки, вожді опозиційних до будь-якої влади розбійницьких ватаг, степові й ­польові командири чи хитромудрі правителі держави? Скільки їх було в історії нашої країни? Хто був першим у гетьманській когорті? Коли на українських землях з’явилося слово «гетьман» і що воно означало? Як змінювалося становище володарів гетьманської булави протягом різних історичних періодів? Яким було приватне та повсякденне життя гетьманів, їхніх дружин і родин? Відповіді на ці та інші питання допитливий читач знайде у цій книзі.
Книга розрахована на широке коло читачів — усіх, хто цікавиться історією України, але насамперед стане у нагоді школярам, студентам, учителям і викладачам вищих навчальних закладів.

натисни MIXADVERT