З історії палацу «Україна»

Понад 45 років Перша сцена країни є основним майданчиком для проведення загальнодержавних та міжнародних мистецьких заходів. Технічне оснащення, оригінальність архітектури та можливість розмістити велику кількість глядачів є вагомою перевагою серед інших концертних залів. Тож статус Головної сцени країни є заслуженим по праву.

Зовнішньо будівля має вигляд трапеції, розміри якої складають 50×80×90 м. У самому палаці понад 300 приміщень, різні за розміром і призначенням.

У 1996 році Палац «Україна» внесений до переліку архітектурних пам’яток України.

22 квітня 1998 року Палац отримує статус Національного.

Окрім виступів зірок вітчизняного і світового рівня, на Першій сцені країни проходять загальнодержавні та міжнародні громадсько-політичні заходи: святкування 1500-річчя Києва (1982), інавгурації Президентів України, святкування Днів незалежності України, урочистості, присвячені 2000-річчю Різдва Христового та інші значущі події.

Довідка:

НПМ «Україна» було відкрито 17 квітня 1970 (архітектори Є.Маринченко, П.Жилицький, І.Вайнер; інженери П.Булаевський, В.Федорченко) до 100-річчя з дня народження В.Леніна. Інтер’єри та облаштування вестибюля й артистичних приміщень палацу «Україна» виконані видатним архітектором і дизайнером Ірмою Каракіс.

Наші правила

Глядачам заборонено:

– палити в приміщенні Палацу «Україна»;

– заходити до Палацу «Україна» у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп’яніння, брудному та такому, що може забруднити, одязі;

– заносити до Палацу «Україна» будь-які види зброї (вогнепальну, холодну, газову тощо), спеціальні засоби (газові балончики, електрошокери і т.п.), легкозаймисті речовини і піротехніку;

– брати з собою до глядацької зали великогабаритні предмети;

– заходити до Палацу «Україна» з тваринами;

– приносити до Палацу «Україна» спиртні напої;

– здійснювати фото- та відео зйомку заходів, якщо це не дозволено організатором;

– пересувати з місця на місце, брати до рук, відкривати підозрілі предмети, якщо їх знайдено у приміщенні Палацу «Україна» (у разі виявлення таких предметів необхідно одразу сказати про це будь-якому представникові адміністрації чи охорони).

Шановна публіко!

Пам’ятайте: метою всіх наших попереджувальних заходів є ваша безпека. Саме заради неї на входах до Палацу «Україна» здійснюється посилений контроль за допомогою металодетекторів та перевірка речей, які ви приносите з собою.

Просимо вибачити нас за всі незручності, пов’язані із заходами безпеки, та сподіваємося на ваше розуміння.

З повним переліком правил відвідування Палацу «Україна» можна ознайомитися тут.

 

Наші правила

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *