Вода в новоукраїнській лікарні: Олександр Корінний каже, що вирішене питання

 Міський голова  Новоукраїнки Олександр Корінний каже, що вирішене питання з водою в лікарні, тобто незабаром вона може потекти з кранів. А поки що пише так: «На сьогодні вирішене питання щодо джерела водопостачання новоукраїнських медичних закладів!!!

Наголошу, що протягом останніх тижнів, незважаючи на відсутність води у свердловині, забезпечення нею лікарні не припинялось, адже наші комунальні служби за підтримки соціально відповідального бізнесу знайшли можливість подавали воду у водонапірну башту або підвозили її у автоцистернах.

Станом на 11 лютого маємо нову свердловину із достатнім дебетом води, що найближчим часом вирішить проблему! Звичайно, це не закриває питання необхідності реконструкції всього водопроводу та інших проблем медичної галузі, яку було передано під управління міської ради у минулому році. Але ми поступово будемо працювати із владою усіх рівнів, соціально-відповідальним бізнесом і керівництвом лікарні для забезпечення нормальних умов медпрацівникам, а від них чекаємо надання якісних медичних послуг для жителів нашої громади.»

По-чиновницькі «тепло» та  звітувально-промовисто про «світле завтра». Залишилось дотерпіти і дочекатися. Так і живе місто від обіцянки до обіцянки. Така от форма стабільності. Її ознакою є спортивні турніри і турнірчики,  бо як же інакше, коли мер має диплом з фізичної культури, і під ці заходи виділяє кошти на грамоти, дипломи, медальки, кубки та статуетки. Щоб було чим обвішатись та обставитись для звітності.

А вода в лікарні буде… Часу пройшло ж обмаль – всього майже півтора місяці. Не швидко слова говоряться, бо вода зненацька може ще потече з якогось переляку, а  справи підуть ще повільніше. Отакі події були в Новоукраїнці крім приїзду начальства з області, якому про пропажу води в лікарні та підвіз її цистернами  не дуже і розповідали.

А тим часом один з опонентів міського голови  депутат райради Олег Гречан повідомляє в соцмережах, що чекає і радіє обіцянкам ремонтувати дорогу до Звірівки. І чекає вже не один рік, а радіти почав недавно. Та найбільш очікувана  радість у самого Олександра Корінного –  очікування коштів не на дороги, а реконструкцію стадіону. Кому що, а  меру спорт, бо… така в нього вдача

Максим Буцалюк

Вода в новоукраїнській лікарні: Олександр Корінний каже, що вирішене питання

натисни MIXADVERT