Після скандалу Зеленський таки підписав закон про захист книжкового ринку

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який зобов’язує державу з 2023 року компенсувати видатки на оренду книгарням, що продають книжки українською мовою. І непідписання якого у законний строк визвало обурення творчої спільноти України – подробиці у публікації Українські митці вимагають від Зеленського підписати закони про захист книжкового ринку, який саботує проросійська сволота в його оточенні.

Про це повідомила пресслужба Верховної ради України.

Цей закон також передбачає забезпечення українських дітей сертифікатами на купівлю книжок. Він видаватиметься одразу після народження, а також після досягнення 14 років.

Номінал цільового сертифіката буде становити 30% прожиткового мінімуму. На початку 2023 він становитиме 805 грн.

Інший «книжковий» закон, який забороняє імпорт книжок з Росії, Білорусі й тимчасово окупованих територій України, видання творів російських авторів – громадян РФ, а також забороняє перекладати твори світової літератури з іноземних мов недержавною мовою, досі очікує на підпис.

Нагадаємо, за інформацією з анонімних джерел, підписання цього закону блокувало МКІП. А конкретно- так званий міністр культури Олександр Ткаченко, чия антиукраїнська діяльність вже викликає обурення у широких колах громадськосьті.

натисни MIXADVERT