Зброя перемоги: “Гепард”, Stormer, “Стартрік”

Україна нарешті отримала серйозне протизенітне і протиракетне озброєння середньої дальності.
В Україну нарешті прибули перші німецькі самохідні зенітно-артилерійські системи “Гепард”.
Німці нарешті вирішили бюрократичні проблеми своїх контрагентів які постачали ( вірніше блокували постачання) боєкомплекту для цих “Гепардів”.
Ця система вважається надзвичайно ефективною – але для неї потрібно дуже і дуже багато набоїв.
Цю проблему нарешті вирішено і перші “Гепарди” вже прибули в Україну, то я маю надію, що вони будуть надходити нам і надалі – і що влада Німеччини вже анонсувала.
Друга система – цe британські, багато в чому дуже передові та інноваційні, ЗРК Stormer .
Зокрема вони використовуються сучасну “пасивну” систему виявлення і наведення на цілі, тобто ворожим літакам та ракетно-артилерійським системам їх дуже важко виявити, а отже важко знищувати і “знешкоджувати”.
В боєкомплект цих система окрім всього іншого входять дуже нестандартні і, як виявилося вже в Україні, дуже ефективні зенітні ракети “Стартрік”
Навіть вже від тієї, в принципі не надто великої кількості цих ЗРК, які на сьогодні вже є в Україні, можна очікувати очікувати кардинального, можливо й навіть на якихось ділянках переломного, покращення і полегшення умов для штурмових дій нашої авіації, яка й так зараз помітно активізувалася.
Ну і як вишенька на тортик майбутніх повітряних перемог ЗСУ над оркостаном – нам прийшли спеціалізовані протирадарні ракети.
Це також дуже важливо – тому що радарні системи, і засоби електронної війни на Росії сильно виділяються на фоні її звичної технологічної відсталості і примітивізму.

натисни MIXADVERT