215 українських полонених звільнили

215 українських полонених звільнили з російського полону.
Серед них 5 командирів Азову, та інших підрозділів ЗСУ, які захищали Маріуполь. Насправді вони не серед інших звільнених полонених, а в Туреччині в якомусь “експортному” ув’язненні … до кінця бойових дій! – Тобто до кінця війни?
Під особистим конвоєм Ердогана…
Серед звільнених -п’ятеро іноземців-добровольців, судячи зі всього тих, які попали в російський полон в Маріуполі, і зараз знаходяться в Емірати.
Всіх їх виміняли на Медведчука і 55 російських розбійників, раніше взятих в полон ЗСУ, серед яких старші офіцери, льотчики і навіть два командири високого рангу.
Серед звільнених захисників Маріуполя переважно ті, про кого найбільше згадували в медіях і соціальних мережах.
Але це зовсім не всі захисники та герої Маріуполя, кого “скерував” до полону президент Зеленський.
Очевидно що потрібно посилювати кампанію щодо їх нього звільнення і робити їх імена відомими і всій Україні і всьому світу.
За різними підрахунками з Азовсталі у червні цього року вийшли “на евакуацію” і склали зброю від 1800 до 2500 оборонців Маріуполя та цивільних, зокрема жінок і дітей.
215 звільнених це і дуже добре – і дуже мало.
Зацікавив антураж подачі інформації про звільнення полонених – сюжетним акцентом було очевидно “постановочне” відео розмови Зеленського з Єрмаком, з якого ставало зрозуміло що головним звільнювачем є “лічно” Єрмак.
Це дуже схоже на відомий “обмін” Єрмаком ключового для трибуналу в Гаазі свідка по справі збитого рейсу МН17, – Цемаха Для мене це означає про якісь тісні і душевні перемовини з Росією, тема які очевидно не обмежилася полоненими.
І навіть не відновленням роботи аміакопроводу що йде з Росії до Одеси, про що вже “перетирають” росіянами.
Але без сумніву Путін отримав те, чого він так довго і настирливо домагався – а саме – між Москвою і Києвом почалися якісь переговори, які на мій погляд аж ніяк не обмежуються темою обміну полоненими.
І ще дуже важливо – Медведчука насправді не обміняли – його просто видали Путіну для покарання за багаторічне динамлення і кидання Росії і Путіна на гроші.
І арешт Медведчука в Україні вже був початком цієї операції.

натисни MIXADVERT