Українські військові неспроможні досягнути рівня військової підготовки за стандартами НАТО

шкипер

Ця новина шириться соціальними мережами, зокрема у російському сегменті фейсбуку. У повідомленнях ідеться, що українські військовослужбовці нібито не змогли досягнути успіху у вправах ближнього бою та фізичної підготовки. Вони не засвоїли вогневу та тактичну підготовку, у них низький рівень морального стану та мотивації. Мовляв, усеохопні стандарти військового вишколу НАТО та США недосяжні для 95% українських військових. До допису прикріплюють так званий звіт Вашингтону. Однак документ узагалі сфальсифікований.

Як повідомляють фактчекери StopFake, документ підроблений через низку причин, а зокрема:

  • По-перше, бланк, на якому надруковано цей «документ», не використовується для таких звітів. Шаблон бланка розміщений на офіційному сайті армії США, тож завантажити його не проблематично;
  • По-друге, цей «звіт» має безліч лексичних та стилістичних помилок, що є неприпустимим для таких документів;
  • Насамкінець, у самій формі внизу першої сторінки позначено, що записи не зберігаються протягом тривалого часу. Тобто, якби такий документ справді існував, відразу після оброблення його було б знищено.

Пропагандисти поширюють цю новину і відтак намагаються підірвати авторитет української армії. Буцімто російським військовим навіть немає з ким воювати, оскільки військові ЗСУ — погані воїни. Проте численні поразки російської армії свідчать про протилежне.

натисни MIXADVERT

аш