але варто було йому написати декілька проросійських твітів…

шкипер

Ситуація, у яку потратив Ілон Маск, коли висловився щодо російсько-української війни, нагадала не дуже пристойний анекдот про старого з американської глибинки.
Той скаржився, що побудував безліч мостів та доріг, та ніхто не назвав його за це Джеком-мостобудівником або Джеком-прокладачем доріг. Але варто було Джекові лише одного разу вступити у статеві зносини з вівцею…
Так само й Ілон Маск: створив бренд “Тесла”, запустив на орбіту міріади супутників за програмою Старлінк, готує пілотований політ на Марс, але варто було йому написати декілька проросійських твітів…
Серед чисельних припущень щодо причин, які спонукали Ілона Маска виступити з дописами, у яких він закликає до фактичної капітуляції України та Заходу перед росією, є і марихуанова, і альтруїстична, і хайпова. Хтось вважає, що Маск пише свої твіти під впливом наркотичного диму. Деякі коментатори висловлювали припущення, що бізнесменом керують виключно пацифістські настрої, поєднані з страхом перед ядерним конфліктом. Можливо й те, що Маск таким чином намагався зіграти на біржі, своїми висловлюваннями штучно знизивши котировки своїх акцій, щоб потім викупити їх за нижчою ціною.
У суспільній свідомості Маск – такий собі візіонер-ідеаліст, який тільки й мріє, щоб підкорити Марс та створити там колонії землян. Тому він дуже боїться, що російсько-українська війна може перерости у світову, а застосування ядерної зброї призведе до масштабного обміну ядерними ударами між країнами НАТО та Росією. І це може якщо не поховати цивілізацію, то вже точно відтермінувати здійснення його мрії. Саме тому мрійник Ілон Маск будь-що хоче припинити війну. Виникає законне питання – чому війна має припинятися за рахунок втрати українських територій, а не за рахунок зменшення російських імперських амбіцій?

натисни MIXADVERT

аш