корпорація “Україна без зброї”

Тема українського “асфальту” поступово стає світовою – тобто всесвітньою проблемою.
Тому що у всьому світі, який підтримує Україну, наростає все більше і більше нерозуміння і роздратованості тим, що Україна, яка до нападу Росії, продавала отому всьому світу найсучасніші і найсмертельніші види зброї, зненацька виявилася не в стані забезпечити себе – ну скажемо чесно – абсолютно нічим…
Особисто для мене поясненням цього є те, що у 2019 року до влади в Україні прийшов президент з колоритною і взагалі то ленінсько-більшовицькою концепцією досягнення “миру на всіх фронтах” :
“Надо просто перестать стрелять”.
Тобто до влади в Україні прийшов не якийсь там клоун, чи господи прости – наркоман.
А ідейний і дуже серйозний представник державно політичного вчення, якому вже щонайменше 100 років, а якщо рахувати з появи “Маніфесту комуністичного інтернаціоналу” то й більше 150 років …
Серйозність цього вчення ілюструється тим, що лише за два з половиною роки нового правління, один із найбільших експортерів зброї, тобто Україна, повністю припинив будь яке виробництво зброї – з експортом включно.
Україна, яка була одною із 8-країн світу, котрі здатна розробляти, проектувати, виробляти ну і й експортувати системи ППО – впала на коліна і вимагає аби їй “закрили небо”.
Україна, яка станом на початок 2019 року, розробила найкрутіші у світі ракети середньої і дальшої дальності – зараз навколішки просить, аби їй дали хоча б якусь ракеточку – ну хоч на 200-350 кілометрів дальності.
Гірше того – від імені України зараз просять буквально все – від снарядів до патронів, трусів та шкарпеток із зимовою формою включно…
Виникає питання “а що ж зараз робить український “Укроборонпром””?
– А це сьогодні найсекретніше питанням на Землі….
Оскільки потреби армії та оборони вже давно стали однією з головних статей бюджету кожної української сім’ї, то віртуальність та неадекватність “Укроборонпрому” б’є по наших кишенях не менш жорстоко і навіть трагічно, аніж удари російських ракет та іранських дронів.
Не буду перелічувати десятки, якщо не сотні видів озброєнь, які в Україні з 2019 року просто “тупо” перестали замовляти – в рамках ленінської доктрини – “надо просто перестать стрелять”.
Головний секрет “Укроборонпрому” полягає в тому, що він не робить нічого…
І це заслуга в першу чергу його очільника Гусєва та пачок членів надзірних рад цього “Укроборонпрому”в особі Найємів, Лєщенків, Нєфьодових та інших “вухо-намозолених” персонажів.
І тих, хто призначив на ці посади весь цей звіринець…
Тому що – “Надо просто перестать стрелять”….
===========================================
 Україна була готова виготовляти з 2019 року, але це “не замовили”, “заблокували”, “виготовили, але згноїли”…
1. Ударний дрон “Горлиця” від АНТК “Антонов”
Дальність польоту до 1000 км, бойове навантаження – 75 кг.
2. Ударний дрон Сокіл-300 від КБ “Луч- також до 1000 км дальності”, також не замовлений – тому що “надо просто перестать стрелять”.
І це далеко не все – є ще десятки, якщо не сотні всього, що можна можна було б навести…
=========================================
Зараз почався шум що Україна мовляв “раптом” знайшла чим можна відповісти Росії та Ірану на оці всі дрони і ракети.
Але судячи з персонажів, які це озвучують, це ті ж самі самі які з 2019 виконували “Державну оборонну програму України- ‘Надо просто перестать стрелять'”
Тобто знову збираються “очолити і похоронити”.
Це “Герой роззброєння України” Тарас Чмут з лозунгом “Жодної зброї виробленої в Україні”, це той же “укроборонпромний” Гусак та всі інші.
Тобто чергова хвиля “натхненного воєнного базару” – і знову жодних результатів.
Це не тільки згадані персони – це ціла система – це корпорація “Україна без зброї”.
Вона при владі, вона при грошах – і вона вирішує.
І виконує те, чого хочуть на Росії.

натисни MIXADVERT

аш