США підтримуватимуть Україну протягом зими, щоб допомогти “консолідувати досягнення”

  Остін на відкритті “Рамштайну”

Міністр оборони США Ллойд Остін під част зустрічі НАТО у Брюсселі, 12 жовтня 2022. REUTERS/Yves Herman

На тлі останніх масованих атак Росії по цивільній інфраструктурі України, Сполучені Штати пообіцяли продовжити підтримувати Київ. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін, відкриваючи сьоме засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”, що відбувається в режимі онлайн в середу.

“Ми збираємося підтримувати наш імпульс протягом зими, щоб Україна могла продовжувати консолідувати досягнення та перехоплювати ініціативу на полі бою”, – сказав Остін, підкресливши успіхи української армії зі звільнення Херсона.

Глава Пентагону зауважив, що Україна потребує більше протиповітряної оборони, і заявив, що вже надані США системи протиповітряної оборони NASAMS мали 100% успіх в Україні із перехоплення російських ракет.

Остін сказав, що Сполучені Штати працюватимуть із Польщею, щоб зібрати більше інформації щодо падіння ракети на тлі масованого обстрілу Росією території України. Як припускають, у Польщі, впала українська ракета ППО, яка перехоплювала російську. Остін не назвав відповідальних за інцидент.

Очільник Пентагону також сказав, що під час зустрічі союзників обговорюватимуть подальші навчання українських військових.

натисни MIXADVERT