На заході України народилася дитина з рекордною вагою

шкипер

На заході України народилася дитина з рекордною вагою

Малюк-рекордсмен народився 24 листопада у Хмельницькому обласному перинатальному центрі. Про це пише Суспільне. Як розповіла заступниця директора Хмельницької обласної лікарні з акушерсько-гінекологічної допомоги Лариса Притуляк, 24 листопада, через дев’ять місяців від початку повномасштабного вторгнення, у їхньому закладі народилось троє дітей, серед них — хлопчик з рекордною вагою.

ef6d1c8806c55a685985f972081d2188_w640.jpg.webp (13 KB)

Дитина з вагою понад шість кілограмів народилась вперше за всі 12 років роботи обласного перинатального центру, розповідає заступниця директора Хмельницької обласної лікарні з акушерсько-гінекологічної допомоги Лариса Притуляк.

«Вчора в нас троє дітей, і народилась дитина рекордсмен по вазі — хлопчик Лука. В нас перед цим була дитина, яка народжувалась з вагою п’ять кілограмів триста грам. А це – практично шість чотириста, набагато більша. Пологи завершилися операцією кесаревого розтину, тому що плід-гігант, та й мама сама не могла народити цього хлопчика. Перед цим ця жінка народжувала п’ять триста самостійно. Але операція пройшла нормально, без ускладнень, дитина гарна. Мама і дитина себе нормально почувають», — розповідає Лариса Притуляк.

64dff1659b22_w640.jpg.webp (19 KB)

Дитина народилася в родині священника. Молитву Першого дня читає новонародженому Луці священник і його тато Микола Головач. А потім освячує сина. Допоки маленький Лука спить, мама і тато розповідають.

Источник: pershij.com.ua

натисни MIXADVERT

аш